تبلیغات
تاپ باكس ایکس باکس من و تو مای باکس فور باكس ثامن باکس پارسیان باکس ای باكس آرامش جنسی - آیا همان طوری که خود ارضایی عوارضی دارد، برآورده نشدن نیاز جنسی هم عوارضی دارد؟
 
درباره وبلاگ


سلام
در جامعه ما درصدی از مشكلات بین زوجها بر سر مشكلات جنسی است كه به دلیل آگاه نبودن آنها با رابطه درست جنسی است. من در اینجا تصمیم به حل این مشكل به كمك شما دارم. پس از شما تقاضا دارم مطالب را خوانده نظر بدهید و اگر سوالی دارید درج كنید.
با تشكر داداش كوچیك شما احسان قدیمی

مدیر وبلاگ : احسان قدیمی
نویسندگان
نظرسنجی
نظرتان در مورد وبلاگ و مطالب آن چیست؟آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
------------------------------
سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس
----------وب سایت سرگرمی -------------- ------------------------------
آرامش جنسی
مشكلات جنسی عیب نیست بلكه بیماری است. بیماریكه قابل درمان است.
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM

نیاز جنسی یک نیاز است مانند سایر نیازهای طبیعی انسان، یک نیاز مثل نیاز به خوردن، نیاز به خوابیدن. اگر ما در برآورده کردن هر یک از نیاز های طبیعی خود از روش طبیعی و خط اعتدال آن تجاوز کنیم می تواند مشکل آفرین باشد مثلاً اگر به جای نوشیدن آب از راه دهان، ......

در ادامه مطلب....

نیاز جنسی یک نیاز است مانند سایر نیازهای طبیعی انسان، یک نیاز مثل نیاز به خوردن، نیاز به خوابیدن. اگر ما در برآورده کردن هر یک از نیاز های طبیعی خود از روش طبیعی و خط اعتدال آن تجاوز کنیم می تواند مشکل آفرین باشد مثلاً اگر به جای نوشیدن آب از راه دهان، از راه بینی آب بنوشیم عوارضی در پی خواهد داشت و یا مثلاً اگر خیلی بیشتر از حد طبیعی غذا بخوریم دچار چاقی و کم تحرکی و سایر عوارض آن خواهیم شد و اگر خیلی کم تر بخوریم دچار سوء هاضمه و ضعف. در مورد نیاز جنسی نیز وضعی نسبتاً مشابه برقرار است. اگر کسی راه طبیعی برآورده کردن نیاز جنسی که همان برقراری رابطه ی جنسی با جنس مخالف است را کنار بگذارد و بخواهد به طور پیوسته استمناء کند، آسیب هایی در پی خواهد داشت که قبلاً مفصل در موردش صحبت کردیم و اگر هم بخواهد از یک سو همواره خود را مقابل عوامل تحریک کننده قرار دهد و پیوسته به مسائل جنسی فکر کند و از سوی دیگر به خود ریاضت جنسی دهد عوارضی مانند فشارهای عصبی و روانی، کاهش تمرکز و در شرایط حاد به وجودن آمدن عقده های روانی و تمایل به جنس موافق در پی خواهد داشت.

البته دوستان من، باید منصف باشیم و این حقیقت را قبول کنیم  که عوارض و آسیب های ناشی از افراط در استمناء بسیار بسیار شایع تر و ملموس تر ازعوارض حالت دیگر است زیرا می توان با کنترل افکار و دوری کردن ازعوامل محرک وعادت به انجام کارهای مفید، به خوبی در مقابل فشارهای روانی ناشی از نیاز جنسی ایستادگی کرد. به هر حال طبیعی ترین و بهترین راه برطرف کردن نیاز جنسی  ازدواج هست[1]  که البته من هم می دانم موانع بیشماری پیش روی آن قرار دارد یا بهتر است بگوییم قرار داده ایم...

[1] البته شاید بعضی ها بخواهند بگویند بهترین راه حل، عادی سازی و ترویج رابطه ی جنسی بین دختر و پسر می باشد. به این دسته از دوستان باید گفت بد نیست تحقیقی در تجربه ی جوامع غربی در ترویج بی قید و بند رابطه ی دختر و پسر و آسیب های آن همچون ازهم گسیختگی خانواده ها، بالا رفتن سن ازدواج، بالا رفتن آمار طلاق، بچه هایی که پدر و مادرشان معلوم نیست، افول ارزش زن در حد یک کالا، از بین رفتن ارزش های آرمش بخش معنوی و عاطفی و الهی و در کل آسیب های اصالت شهوت درجامعه داشته باشند.

نوع مطلب : خود ارضایی، 
برچسب ها : خود ارضایی، عوارض خود ارضایی،